Žij s námi, nebo zemři sám.


Březen 2012

Emmy Rossum - So right

29. března 2012 v 7:02 | Christine |  Info
Ahoj,
já vím, je pitomé dávat video do rubriky fotky, ale když já jsem líná a nechce se mi vyrábět novou rubriku... :D:D Takže když sem budu dávat videa, vždycky je najdete tady. :-) Jako v Rubrice fotky... :-)
Když už jsem se rozhodla, že napíšu na tenhle blog i něco o Pirátech z Karibiku... Nezdá se vám, že Emmy vypadá ve videu v těch žlutých šatech na pláži trochu jako Kiera Knightley?Sen o lodi... o Anděli Hudby... a o tmě

27. března 2012 v 6:57 | Christine |  Info
Je příšerné, že jsem vám o tom snu ještě nepsala. Říkala jsem o tom úplně všem, ale zrovna na blog jsem v tom zmatku nejspíše zapomněla.
Chci tento článek darovat BarbařeJane, kvůli které to v první řadě vůbec publikuji. Jasně, mohla jsem to normálně napsat do komentáře, ale když už napsat, tak oficiálně.

ChristineS´échapper de Paris - Il N'y a pas des Anges

26. března 2012 v 21:51 | Christine |  S´échapper de Paris
Ve druhé kapitole (Žádní Andělé neexistují), která je o něco kratší než ta první, Erik opouští Paříž.
Ubohý, nešťastný... Anděl Hudby

26. března 2012 v 21:32 | Christine |  Info
Ahoj,
protože jsem se dozvěděla, že má drahá blogová kamarádka Juliette nemá ani páru o tom, kdo je vlastně Erik, rozhodla jsem se, že napíšu svůj názor na Erikův život (vzatý podle mé milované Susan Kay, která napsala tu nejlepší knihu o Erikovi na světě).
Co mě na něm zaujalo? Díky čemu ho lituji? Jaký život bych mu přála? A jak bych se zachovala, kdybych byla například Erikova matka Madelaine, jak bych se zachovala, kdybych byla třeba i sám Erik? To vše se vám zde pokusím ukázat...


S´échapper de Paris - Neige sur l'ame

25. března 2012 v 18:03 | Christine |  S´échapper de Paris
Ahoj,
začínám psát novou kapitolovou povídku - jedná se opět o pokračování Fantoma Opery, které se zakládá převážně na muzikálu.

V první kapitole (Neige sur l´ame, což znamená Sníh na duši) se podíváme na to, že i vikomt de Chagny umí prokázat Fantomovi Opery milosrdenství a pomůže mu utéct před rozlíceným davem...


Máte zájem?

25. března 2012 v 16:31 | Christine |  Info
Ahoj,
rozhodla jsem se, že začnu dělat layouty na přání. Stejnou "živnost" jsem dělala už na starém blogu a měla poměrně úspěch, takže jestli máte zájem o lay, tak mi napište do komentářů. :-)
Je sice pravda, že mám teď dost práce se školou, ale na pc si vždycky nějaký ten čas najdu, takže myslím, že udělat pár layů mě nezabije. :-)
Ukázku vidíte hned na mém blogu, layout je totiž mé výroby. :-)Co znamená růže

25. března 2012 v 14:16 | Christine |  Info
Ahoj,
když jsem přemýšlela, co napíšu do tohoto článku (který potřebuji kvůli uveřejnění ankety, která je pod článkem), hledala jsem pro inspiraci na internetu, jaký význam růže má a proč Erik dává Christině právě růže červené. Našla jsem článek, kde je každá barva růže popsána ve významu, který má.
Jsem v rozpacích. Myslím, že v citech Erika ke Christině by se hodilo i víc barev růží, než je ta červená...

..................................................

Červená růže
O tom, kdo růži daruje, prý můžete jednoznačně říct, že je zamilovaný. Červená růže je totiž neodmyslitelně ve spojení s vášní, láskou, odvahou a respektem.

○ K Erikovi ve filmu jednoznačně sedne - Je vášnivý, copak jste si nevšimli scén v Music Of The Night nebo v Point Of No Return? :) Láska? Zajisté. Odvážný je jednoznačně, protože i přesto, jaký je a jak ho lidé berou, nebojí se pokoušet osud a mluvit s Christine Daaé a ukázat jí svůj svět...

..................................................

Bílá růže
Bílá je symbolem nevinnosti, čistoty, úcty. Bílé růže daruje muž, který se doposud snažil svoje city před objektem svojí touhy utajit.

○ Co k tomu říct? Není jasné, že i bílá růže by šla?

..................................................

Světle růžová růže
Dárce této růže projevuje k obdarované osobě vděčnost, obdiv a sympatie...

..................................................

No? tak co na to říkáte? Já osobně si myslím, že by prakticky sedly všechny, které jsem zde vypsala...
I když je pravda, že bílá růže s černou stuhou by byla moc všední a světle růžová by zanikala. Snad proto do filmu vybraly tu červenou... Myslíte, že také koukali na význam? :)

Zamyslete se nad tím, protože bych ráda přečetla i váš názor, který mi jistě odhalíte v komentářích. :-) Chci vám moc poděkovat, protože jste perfektní osoby. :-)
Mé poděkování patří hlavně Barbaře, Fantě Light a Lotte. Jste totiž skvělí v tom, že mě kvůli Erikovi neodsuzujete, i když mám největší slabost pro blbečka Butlera (viď, Barbaro? Vrrrr! :D:D)

Prosím, hlasujte v anketě, potřebuju to. :)Erik je mrtev - drabble

24. března 2012 v 17:09 | Christine |  Má tvorba
Tato kraťoulinká povídka o sto slovech je o Erikovi.
Nacházíme se v podzemí, v Erikově domu u jezera. Vše je podivně prázdné. hledáme majitele této skvosti, abychom našli mrtvolu, kterou dobře známe.
Původně to měla být kapitolová povídka a Erik původně neměl být vůbec mrtvý, ale... Změna plánu. :-) Hezké počtení.
Nový vzhled

24. března 2012 v 13:56 | Christine |  Info
Ahoj,
tak máme nový vzhled blogu. Jasně, já vím, že ten minulý byl lepší, ale je to má vlastní tvorba a myslím, že to není to nejhorší, co jsem mohla udělat... Nebo se mýlím? To musíte posoudit vy.

Mimochodem... po dlouhé době mě zase chytla mánie "PzK" (Piráti z Karibiku), Příběh Willa a Elizabeth je nádherný... :) Kdo z vás zná Piráty z Karibiku? (osobně neznám nikoho, kdo by o nich v životě neslyšel :D)

Mám moc ráda následující scénu s Willem a s Liz ze třetího dílu Pirátů (Na konci světa)... Je to nejlepší scéna z célého filmu, ale vždy jsem u ní brečela... :( Vždyť jejich láska je osudová... Na deset let budou odloučeni a stejně se milují... On svým způsobem nemá srdce a přesto miluje Liz nejvíc na světě... :)Vtipy na téma... Erik

14. března 2012 v 16:10 | Christine |  Má tvorba
Ahoj...
přemýšleli jste někdy, co všechno se dá najít, když pořádně hledáte v šuplíkách? Zvlášť, když jste původně hledali něco jiného (třeba vaši nejlepší povídku, kterou chcete ukázat kamarádce)? Mé hledání ještě neskončilo, protože tu povídku vážně potřebuju najít, ale našla jsem něco, co mi zvedlo po dnešním tělocviku náladu.
Kdysi jsem totiž napsala pár vtipů na téma Fantoma Opery. Nejsou nic moc, ale snaha se cení. Nejsem si teď jistá, jestli jsem je už nepublikovala, ale to je přeci úplně jedno, ne? :-)